ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]
ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Traian Igaş: De multe ori Antena 3 şi Realitatea Tv dezinformează

In jos

Traian Igaş: De multe ori Antena 3 şi Realitatea Tv dezinformează Empty Traian Igaş: De multe ori Antena 3 şi Realitatea Tv dezinformează

Mesaj Scris de Alin Sam Oct 02, 2010 10:02 pm

Ministrul de Interne, Traian Igaş, a declarat, sâmbătă, într-o conferinţă de presă, că, în opinia sa, posturile de televiziune Antena 3 şi Realitatea Tv "dezinformează", de multe ori, susţinând că acestea "creează o stare falsă a ceea ce se întâmplă în România".
Traian Igaş: De multe ori Antena 3 şi Realitatea Tv dezinformează 84706586001916913881
Igaş a declarat, la Rânca, unde participă la o reuniune cu prefecţii, că, în opinia sa, de multe ori posturile Antena 3 şi Realitatea Tv "dezinformează".

El a făcut această declaraţie întrebat fiind de reporterul Realitatea Tv dacă crede că posturile Realitatea şi Antena au vreo implicare în acţiunea de suspendare a preşedintelui Traian Băsescu.

"Cele două televiziuni de multe ori dezinformează, iar asta am spus-o de multe ori, şi când am participat la diverse emisiuni în studiourile televiziunii Antena 3 şi Realitatea. Cred că de multe ori creează o stare falsă a ceea ce se întâmplă în România şi cred că ar trebui să fim mult mai echilibraţi şi temperaţi atunci când prezentăm informaţii opiniei publice. Ei s-au declarat de mult ostili preşedintelui şi demult au făcut declaraţii că îşi doresc ca preşedintele Traian Băsescu să fie suspendat. Nu este o noutate", a spus Igaş.

Sursa:www.mediafax.ro
Alin
Alin
*AdministratoR*
*AdministratoR*

Varsta: : 26/07/2010
Localizare : Cauta prin GPS
Mesaje : 484
Credite : 1129
Varsta : 32

https://stargame.catsboard.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum