ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]
ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum a ajuns hi5-ul;]

3 participanți

In jos

Cum a ajuns hi5-ul;] Empty Cum a ajuns hi5-ul;]

Mesaj Scris de K1d Dum Oct 31, 2010 1:10 am

Cod:
Acum 3 minute m-am gandit sa intru pe hi5 sa vad ce poze mai are lumea , ce au facut la halloween ... de-astea . Si peste ce dau ? peste niste fete probabil incostiente sau foarte narcisite . Am vazut doar cate o poza la fiecare, dar iti dai seama cand am dat la urmatoarea care era in topul  primei  ...8-| si apoi la urmatoarea , si pozele exprimau aceeasi dorinta ... erau goale :| : mi-a venit rau !  fetelor , am ajuns sa ne facem poze goale [ aproape goale] si sa ni le punem pe hi5? sa ne vada toti copii de 10 ani [ ca am vazut mai nou ca de la varsta asta se face cont acolo ] sau bosorogii libidinosi care nu au serviciu si freaca ceva ce nu mai exista uitandu-se la pozele voastre ? Ma gandesc eu , oare tu  cand iti pui poza aia atat de indecenta la ce te gandesti ?  Nu pot sa imi dau seama. Ati devenit atat de patetice si atat de scarboase. Va spun eu ceva , cand un baiat care crezi tu ca te merita si vrei sa fie al tau va vedea pozele alea nu va mai avea nici o placere sa fie cu tine cand tu iti etalezi formele in fata intregii planete . Nu imi vine sa cred ... cum vati schimbat atat de mult...
 Apreciezi arta , ador pozele care iti dezvaluie un secret aratandu-ti decat forma corpului nud , forma soldurilor sau a altor parti din corp. Acele poze intrdevar sunt apreciate nu ceea ce puneti voi pe net  .
Pacat de voi....
Sursa:omiedeganduriunsingurom.blogspot.com/
K1d
K1d
*HelpeR*
*HelpeR*

Varsta: : 30/10/2010
Localizare : Mioveni`!
Mesaje : 64
Credite : 95
Varsta : 28

https://stargame.catsboard.com/

Sus In jos

Cum a ajuns hi5-ul;] Empty Re: Cum a ajuns hi5-ul;]

Mesaj Scris de ~thereau~ Dum Oct 31, 2010 1:32 am

Ai ff mare dreptate ,multe fete si baieti pun poze indecente la hi5 ,iti sustin afirmatiile facute mai sus!
~thereau~
~thereau~
*FondatoR*
*FondatoR*

Varsta: : 10/07/2010
Localizare : Pascani/Iasi
Mesaje : 563
Credite : 1337
Varsta : 32

https://stargame.catsboard.com/forum.htm

Sus In jos

Cum a ajuns hi5-ul;] Empty Re: Cum a ajuns hi5-ul;]

Mesaj Scris de cristiddr2 Dum Oct 31, 2010 3:54 am

ai foarte mare dreptate k1d ... asa este
cristiddr2
cristiddr2
*ModeratoR*
*ModeratoR*

Varsta: : 23/08/2010
Localizare : pitesti
Mesaje : 113
Credite : 157
Varsta : 28

Sus In jos

Cum a ajuns hi5-ul;] Empty Re: Cum a ajuns hi5-ul;]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum