ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Salut [b]Vizitator ! Ai postat pana acum 5mesaje.
Esti inscris din data de
Joi Ian 01, 1970.[color=green]
Ultima vizita a fost in Joi Ian 01, 1970.
Sa ii uram bun venit lui ionutpogonici , ultimul membru! Inregistreaza-te si intra in staff-ul nostru![/b]
ex ~thereau~ ,new nick Rapk1d
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AVG Anti-Virus 9.0

In jos

AVG Anti-Virus 9.0 Empty AVG Anti-Virus 9.0

Mesaj Scris de Alin Mier Sept 01, 2010 3:02 pm

Continuam lista noastra cu antivirusi gata de actiune, acum va voi prezenta AVG Anti-Virus 9.0 ca find ultima versiune din generatia AVG Anti-Virus, aceasta versiune vine cu multe imbunatatiri printre care si baza de date largita putin, totusi nu pot sa va spun ca propun AVG pentru ca de curand am avut mici incidente cu el cand a sters “direct” niste poze care pareau a fi infectate, La o prima mana AVG Anti – Virus Pare a fi un antivirus de calitate si stabil, m-am jucat putin cu el si sta destul de bine, totusi tind sa cred ca versiunea aceasta 9.0 este o versiune mult mai stabila, Aveti mai jos spre download un trial oferit de Avg.com, da si acest Antivirus este pe bani, personal nu v-il recomand, dar daca sunt persoane care l-au folosit si cred ca este un antivirus ok, ii rog sa ne lase un comment si sa ne explice cum au trecut si ei peste unele probleme

AVG Anti-Virus 9.0 56762820637756566823
Alin
Alin
*AdministratoR*
*AdministratoR*

Varsta: : 26/07/2010
Localizare : Cauta prin GPS
Mesaje : 484
Credite : 1129
Varsta : 32

https://stargame.catsboard.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum